Органічна Малина свіжа

BerryЇЖ
100,00
грн.

Користь від споживання

Багатий вміст поживних речовин робить малину прекрасним продуктом для збалансованого раціону. Дослідження на людях щодо її користі досить обмежені, проте поживна цінність дозволяє припускати її позитивні властивості:

  • Профілактика захворювань Антиоксиданти, які містяться в малині, зменшують ризик серцево-судинних захворювань, запобігаючи накопиченню тромбоцитів та знижуючи кров’яний тиск за допомогою протизапальних механізмів. Чорна малина містить найбільше антиоксидантів, за нею йде червона, а потім золотиста. Чим глибший колір, тим більше антиоксидантів містить ягода.
  • Покращує травлення Поєднання клітковини та води в малині запобігає закрепам та підтримує здоровий травний тракт. Достатня кількість клітковини сприяє регулярному випорожненню, а отже, і щоденному виведенню токсинів. Окрім того, споживання клітковини допомагає управляти артеріальним тиском, знижує рівень холестерину та сприяє відчуттю ситості.
  • Поліпшує стан шкіри  Малина також містить вітамін С – важливий антиоксидант для виробництва колагену – білка, який становить 75% шкіри. З віком колаген зменшується, спричиняючи зморшки та в’ялості. Продукти-джерела вітаміну С допомагають запобігти та відновити пошкодження шкіри від сонця.
  • Допомагає схуднути  Малина – чудовий варіант природного підсолоджувача. Якщо ви намагаєтесь відмовитись від цукру та меду, то додайте до сніданку свіжу малину, яка солодка на смак. Окрім того, поєднання води та клітковини в малині допомагає відчути якісне довготривале насичення.

Особливості: на вагу

Термін зберігання: 3 доби

Click to order
Оформлення замовлення
Total: 
Прізвище Імя
Мобільний телефон
Доставка:
Оплата: