Малина сушена,"BERRYЇЖ"

BerryЇЖ
950,00
грн.
  • Антиоксидантна комора - сушена (червона) малина містить величезну кількість антиоксидантів та протизапальних сполук. Споживання антиоксидантів захищає клітини організму від окисного пошкодження, спричиненого накопиченням вільних радикалів. Цей тип окислювального стресу та запалення пов'язані напряму із захворюваннями серця, інфарктом та іншими дегенеративними станами. Щоденне споживання продуктів, багатих антиоксидантами, таких як сушена малина, дозволяє запобігти пошкодженню вільними радикалами клітин вашого організму.
  • Створена з волокон (клітковина) - порція сушеної червоної малини забезпечує 6 грамів клітковини або близько 25% щоденного рекомендованої її кількості. В малині міститься волокнисті речовини як розчинні, так і нерозчинні. Розчинні волокна утворюють гель в організмі, який зв'язується з холестерином і цукром. Цей процес допомагає знизити шкідливий рівень холестерину та стабілізувати рівень цукру в крові. Нерозчинені волокна у висушеній малині є настільки ж важливими для загального здоров'я організму. Вони не поглинаються і не розчиняються у воді, тому здатні видаляти токсини з товстої кишки і зберігати травну систему належному стані.
  • Потужне джерело живильних речовин - сушена малини наповнена не тільки захисними антиоксидантами та клітковиною але також забезпечує організм живильними речовинами, такими як вітамін С, залізо і кальцій. Вітамін С підтримує імунну систему під час хвороб і сприяє утворенню колагену, протеїну, що зберігають шкіру гладкою і стійкою до зовнішніх впливів. Вітамін С також допомагає організму засвоювати мінерали, такі як залізо і кальцій, обидва з яких присутні в сушеній малині. Залізо поліпшує енергетичні рівні і відіграє важливу роль у доставці кисню червоними кров'яними тільцями по всьому тілі. Кальцій, в свою чергу є будівним матеріалом для кісток і зубів, а також покращує функцію м'язів та зменшити ризик серцевих-судинних захворювань

Особливості: на вагу

Термін зберігання: 12 місяців

Click to order
Оформлення замовлення
Total: 
Прізвище Імя
Мобільний телефон
Доставка:
Оплата: